HAKKIMIZDA

YENİ DÜNYA DÜZENİ HER AN DEĞİŞİYOR VE HER GÜN HIZINA HIZ KATARAK İLERLİYOR. BU SİSTEME AYAK UYDURMAK İÇİN GÜNCEL HABERLER VR BİLGİLERE SAHİP OLUP ANLAMAK GERKİR. AKSİ HALDE ODAK KAYIBINA UĞRAYIP TARİH OLAMAK GARANTİ.
ÇALIŞMA HATIMIZIN BAŞLANGIÇINDAN (1998) DEN İTİBAREN, TÜM İŞLERİMİZDE YENİLİKÇİLİK İLKESİNİ HEDEFE KOYARAK TEKNOLOJİ ÇAĞINA AYAK UYDURARAK MÜŞTERİLERİMİZE DAHA FARKLI VE KALİTELİ İŞLER SUNDUK.
BU AYRINTI BİZİ RAKİPLERİMİZDEN AYIRIP VE EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZİ OLUŞTURDU. KALİTE VE DAYANIKLILIĞI HER ZAMAN ÖNDE TUTMAYI HEDEFE KOYUP, MÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEYİ BAŞARDIK.
2011 DE KURUMSALLAŞARAK GÜNCELLŞTİR ELEKTRONİK BİLGİSAYAR SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Yİ KURDUK. ŞİRKETİMİZİN İSMİNDEN DE ANLAŞILDIĞI GİBİ KALIPLAŞMIŞ HİKÂYELER İLE DEĞİL, GÜNCEL VE ÇAĞDAŞ ÇÖZÜMLER İLE MÜŞTERİLERİMİZİN ÖNÜNE ÇIKTIK. ONLARA TARZLARININ GÜNCELLEŞTİRMESİNİ VAD ETTİK. YARATICI VE GÜNCEL İŞLERİN YAPILMASI YOLUN SONUNDA MUVAFFAK BİR İŞ DENEYİMİ OLARAK ZİHİNLERE KAZINIYOR VE SONRAKİ İŞLERİNDE DE BERABERLİĞİ SAĞLIYOR…
BİZİM İÇİN ÜSTÜN OLAN, MÜŞTERİDEN KAZANMAK DEĞİL, MÜŞTERİYİ KAZANMAKTIR. BUNUN İÇİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYET ORANINI HER ZAMAN ZİRVEDE TUTMAK VE ÇOĞALTMAK EN BÜYÜK HEDEFİMİZDİR.
SAYGILARIMIZLA